FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 12219100
nr 1221 9100
Karl Erik Ekselius
(1914-1998), Sverige
2 pcs, Ekselius, JOC, wear, damages.
ARMCHAIRS, 2 st, Ekselius, JOC
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday December 3 2018
at 18:28:36
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr